Donanım Haber

Haberler ve dergiler uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.92 MB
  • Version 1.9.6
  • Dil Türkçe
  • Firma DONANIM HABER ELEKTRONİK YAY.LTD.ŞTİ.
En eski teknoloji portallarından biri olan Donanım Haber ile anlık bildirimlerle gündeme dair haberlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en köklü sosyal ağı olan Donanım Haber uygulaması ile aradığınız her şeye kolayca sahip olabilirsiniz. Yepyeni tasarım anlayışı ve modern arayüzü ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada ülkenin ya da dünyanın gündemini yakından takip edebilirsiniz. Teknolojiye ve hayata dair deneyimlere de ulaşabileceğiniz Donanım Haber uygulamasında 9 milyondan fazla konu yer alıyor!

130 milyonu aşkın mesaj uygulama özelliği ile aklınıza gelebilecek her konuda paylaşım yapabileceğiniz bu uygulamada tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz. Binden fazla forumun yer aldığı Donanım Haber uygulamasında anlık bildirimlerle gündeme dair öne çıkan olaylar hakkında anında haberdar olabilir, topluluk takibi yapabilirsiniz.

İlgi çekici konulardan anında haberdar olun!

Kendinizi 'Teknoloji Delisi' olarak tanımlıyorsanız ve teknoloji alanına dair tüm gelişmeleri yakından takip ediyorsanız bu uygulama tam size göre!

Formda paylaşılan konular hakkında bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabileceğiniz Donanım Haber uygulamasında DH kullanıcıları ile de mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların öne çıkardığı konuları veya formları takip edebileceğiniz bu uygulamada dilerseniz paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Donanım Haber indir